ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46202
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Episode 3   Τετ Σεπ 14, 2011 7:10 pm

Ξεκιναω ΤΩΡΑ να το βλεπω.... afro

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Τετ Σεπ 14, 2011 8:30 pm

Arya badass FTW! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ποσο πολυ το συμπαθω αυτο το κοριτσι,νομιζω ο αγαπημενος μου χαρακτηρας...αυτη οταν μεγαλωσει θα κανει παπαδες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλα ο ξιφομαχος που της εφερε ο πατερας της ολα τα λεφτα!Το συμπαθησα με το που μιλησε!

Μ αρεσει παρα πολυ η σχεση που εχει ο Σταρκ με τη γυναικα του...ειναι ισως η πιο ρεαλιστικη σχεση αγαπης στη σειρα...

Απ τις πιο ωραιες στιγμες η επιθεση των Ντοθρακη στην παλιο αδελφω που θελει να γινει και βασιλιας!Ο τυπας παραλιγο να τον στραγγαλισει για τα καλα-μπραβο αγορι μου!.

Τους Ντοθρακι αρχισα να τους συμπαθω!Μ αρεσει που ακουνε την Ντανι ενω τον αλλο τον εχουν στο χεσιμο...

Σιγα σιγα αρχιζει και ξεδιπλωνεται η ιστορια....απ οτι καταλαβα ο τρελος βασιλιας-αυτος που σκωτωσε ο Λενιστερ- πρεπει να ταν ο πατερας των 2 αδερφων Ντανι και του αντιπαθητικου...γι αυτο τωρα αυτος θελει να εκδικηθει για το θανατο του πατερα του κι επιστρεφει στο λιμανι του Βασιλια...

Ο Τζον(?) πααααρα πολυ συμπαθητικος....ισως ο πιο καλος Σταρκ αδερφος..τι εχει να τραβηξει στο Τοιχος που πηγε.....κι υπαρχει κι αμοιβαια συμπαθεια με τον Τιριαν τον νανο επισης..αυτοι θα γινουν καλοι φιλοι λογικα....ο νανος μαζι με την Λαιδη Σταρκ πιστευω παιζουν καλυτερα απ ολους στη σειρα...αν και ολοι ειναι ιδιαιτερα καλοι δεν εχω παραπονο...

Τα διδυμα Λενιστερ μπορουν να χουν εξευτελιστικο θανατο please? Ειναι τοσο σιχαμενοι που δεν μπορω να τους βλεπω.. Laughing

ο Μπραν θα μεινει αναπηρος?Ε τον καημενο... No

το περιμενα οτι δεν θα θυμαται τιποτα...ημουν τοσο μα τοοοοοοοοοοοοσο σιγουρη....

ο θειος του Σταρκ ειναι πολυ γαματος κι ετοιμολογος....καλα του τα πε του νανου...μπορει να τον συμπαθω αλλα τι μιλας φιλε μου αμα δεν ξερεις?

ο Δαχτυλακιας τωρα....χμμ....δεν τον πολυεμπιστευομαι εχει περιεργη φατσα...γιατι αποφασισε ετσι ξαφνικα να βοηθησει τους Σταρκ? Απ τη καλη του τη καρδια?Δεν νομιζω.....

αχ θελω να δω κι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...αλλα δεν προλαβαινω.....

ρε μην προχωρησετε πιο μπροστα χωρις εμενα!!!!!!!!!

Θα ζουλευω μεταααααα Razz

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Τετ Σεπ 14, 2011 8:33 pm

υγ. Δεν νομιζω οτι θα χουμε βαφτισια συντομα...κατι μου λεει οτι η Ντανι θα το χασει το παιδι...τοσοι πολεμοι προμηνυονται ουτως ή αλλως...

Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 15, 2011 12:59 am

To είδα νωρίτερα αλλά επειδή βγήκα δεν πρόλαβα να σχολιάσω.

xezoulina έγραψε:
Arya badass FTW! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ποσο πολυ το συμπαθω αυτο το κοριτσι,νομιζω ο αγαπημενος μου χαρακτηρας...αυτη οταν μεγαλωσει θα κανει παπαδες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Πολύ αγαπημένη η Aria. Μα καμία σχέση με την αδελφή της όμως!

xezoulina έγραψε:
Καλα ο ξιφομαχος που της εφερε ο πατερας της ολα τα λεφτα!Το συμπαθησα με το που μιλησε!
Θεός ο Syrio. Τεράστια συμπάθεια!

xezoulina έγραψε:
Απ τις πιο ωραιες στιγμες η επιθεση των Ντοθρακη στην παλιο αδελφω που θελει να γινει και βασιλιας!Ο τυπας παραλιγο να τον στραγγαλισει για τα καλα-μπραβο αγορι μου!.
Πες τα! Μισητός, σιχαμένος!

xezoulina έγραψε:
Τους Ντοθρακι αρχισα να τους συμπαθω!Μ αρεσει που ακουνε την Ντανι ενω τον αλλο τον εχουν στο χεσιμο...
Μ'αρέσει τρελά το πώς έχει ενσωματωθεί η Daenerys στην νέα της φυλή. Το έχει μέσα της η θεάρα πως το λένε!

xezoulina έγραψε:
Σιγα σιγα αρχιζει και ξεδιπλωνεται η ιστορια....απ οτι καταλαβα ο τρελος βασιλιας-αυτος που σκωτωσε ο Λενιστερ- πρεπει να ταν ο πατερας των 2 αδερφων Ντανι και του αντιπαθητικου...γι αυτο τωρα αυτος θελει να εκδικηθει για το θανατο του πατερα του κι επιστρεφει στο λιμανι του Βασιλια...
Ναι σωστά. Και ενός ακόμα μεγαλύτερου γιού που απλά δεν ζει πια.

xezoulina έγραψε:
Ο Τζον(?) πααααρα πολυ συμπαθητικος....ισως ο πιο καλος Σταρκ αδερφος..τι εχει να τραβηξει στο Τοιχος που πηγε.....κι υπαρχει κι αμοιβαια συμπαθεια με τον Τιριαν τον νανο επισης..αυτοι θα γινουν καλοι φιλοι λογικα....ο νανος μαζι με την Λαιδη Σταρκ πιστευω παιζουν καλυτερα απ ολους στη σειρα...αν και ολοι ειναι ιδιαιτερα καλοι δεν εχω παραπονο...
Ναι πολύ καλό το επίπεδο και φυσικά το να παίζουν οι πιο πεπειραμένοι ηθοποιοί καλύτερα είναι λογικό.

xezoulina έγραψε:
Τα διδυμα Λενιστερ μπορουν να χουν εξευτελιστικο θανατο please? Ειναι τοσο σιχαμενοι που δεν μπορω να τους βλεπω.. Laughing
emetos

xezoulina έγραψε:
Πόσο άδικο ρε γαμώτο. Πρέπει να τιμωρηθούν τα ανώμαλα τέρατα.

xezoulina έγραψε:

Σε περιμένουμε μην ανησυχείς!

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33726
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 15, 2011 2:36 am

xezoulina έγραψε:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

η συζητηση της με τον πατερα της και η εκπαιδευση με τον σειριο ολα τα λεφτα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η σκηνη της στο τραπεζι Laughing

Παράθεση :

παπαδες σιγουρα οχι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλλα περα απο τα αστεια δεν εχεις ιδεα ομως...

Παράθεση :

θεος ο σειριος!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Μ αρεσει παρα πολυ η σχεση που εχει ο Σταρκ με τη γυναικα του...ειναι ισως η πιο ρεαλιστικη σχεση αγαπης στη σειρα...

οντως...

εν το μεταξυ ειχα γελασει τοσο πολυ οταν ο νεντ πηγε να πνιξει τον μπειλις και η γυναικα του,του φωναζε απο το μπαλκονι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τυπας = rakharo = συμπαθεια μεγαλη cheers

Παράθεση :
Τους Ντοθρακι αρχισα να τους συμπαθω!

ελααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] περιμενε ομως δεν ειναι ολοι ουνα φατσα ουνα ρατσα Laughing

Παράθεση :
Μ αρεσει που ακουνε την Ντανι ενω τον αλλο τον εχουν στο χεσιμο...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :

ναι ο τρελος βασιλιας ηταν ο πατερας της ντανι και του βισερις και ο γιοκας απο οτι ειδες πηρε το γονιδιο σε πλεονασμα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο τρελος βασιλιας λοιπον αν ενωσεις τα στοιχεια απο τα πρωτα 2 επεισοδια ηταν αυτος που σκοτωσε μεγαλο μερος της οικογενειας σταρκ, τους εκαψε και μαζι και την αδερφη του νεντ με την οποια ο τωρινος βασιλιας ηταν τρελα ερωτευμενος και ηθελε να παντρευτει αλλα τελικα κατεληξε με την σιχαμενη αιμομικτικια Laughing

και φανηκε και στο βλεμμα του οταν ο τζειμι (ο αλλος αιμομικτικος Laughing ) του ειπε τα τελευταια λογια του βασιλια..

τωρα οσο αφορα τον βισερις...σιγα που θελει να εκδικηθει τον πατερα του..δεν τρεφει τετοια αισθηματα καλε..τον θρονο θελει που θεωρει πως του ανηκει δικαιωματικα..εξου και το προξενιο της ντανυ και ολη η συνεχης γκρινια Laughing

Παράθεση :
Ο Τζον(?) πααααρα πολυ συμπαθητικος....ισως ο πιο καλος Σταρκ αδερφος..τι εχει να τραβηξει στο Τοιχος που πηγε.....

jon ναι και ειναι οντως πολυυυ συμπαθητικος και ναι εχει να τραβηξει παρα πολλα...

Παράθεση :
κι υπαρχει κι αμοιβαια συμπαθεια με τον Τιριαν τον νανο επισης..αυτοι θα γινουν καλοι φιλοι λογικα....ο νανος μαζι με την Λαιδη Σταρκ πιστευω παιζουν καλυτερα απ ολους στη σειρα...αν και ολοι ειναι ιδιαιτερα καλοι δεν εχω παραπονο...

ο νανος ολα τα λεφτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και η catelyn πολυ καλη ναι!

Παράθεση :

και που σαι ακομα lol!

Παράθεση :

μια πορτα κλεινει..μια αλλη ανοιγει...

ο δε μπραν και η αρια αγαπημενοι χαρακτηρες...

Παράθεση :

το περιμενα οτι δεν θα θυμαται τιποτα...ημουν τοσο μα τοοοοοοοοοοοοσο σιγουρη....

αλιμονο Laughing

Παράθεση :

ο θειος του Σταρκ ειναι πολυ γαματος κι ετοιμολογος....καλα του τα πε του νανου...μπορει να τον συμπαθω αλλα τι μιλας φιλε μου αμα δεν ξερεις?

exactly...

εν το μεταξυ δωσε προσοχη σε αυτα που λενε στην Night watch και αυτα που ελεγε η γκουβερναντα του μπραν...ειναι μεγαλο κομματι της μυθολογιας...

η old nan παρεπιπτοντως..αυτη που ελεγε τα παραμυθια στον μπραν λιγο αφοτου τελειωσε τα γυρισματα της στο game of the thrones...πεθανε..Razz

Παράθεση :
ο Δαχτυλακιας τωρα....χμμ....δεν τον πολυεμπιστευομαι εχει περιεργη φατσα...γιατι αποφασισε ετσι ξαφνικα να βοηθησει τους Σταρκ? Απ τη καλη του τη καρδια?Δεν νομιζω.....

welcome to the game of thrones ...

Παράθεση :

αχ θελω να δω κι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...αλλα δεν προλαβαινω.....

με προκαλεις Laughing

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
kalymera_george
παχυδερμο καλαμάρι

Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Πεμ Σεπ 15, 2011 5:33 pm

Εγώ που χω δει και τα 10 δυσκολεύομαι στα Spoiler και ξεφέυγω
η Αρία είναι όντως θεά η Σάνσα πάλυ μπορεί να σας φαίνεται πολύ κότα αλλά θα χει της αναλαμπές της παρακάτω η Ντάνι είναι απλά θεά εχεί εναν τρόπο η γυναίκα να επιβιώνει και αγάπησε πραγματικά τον Ντράγκο και δεν το περίμενα ποιος περιμένει τώρα την ανοίξη για τον δευτέρο κύκλο ουφ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://vampirediaries.do-forum.com/forum.htm
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 1:19 am

Τέρψη έγραψε:

xezoulina έγραψε:
Πες τα! Μισητός, σιχαμένος!

xezoulina έγραψε:

Σε περιμένουμε μην ανησυχείς!

-Και γω μαζι σας! Πω ρε κοιτα θρασος το σιχαμα που την απειλει κιολας και τη λεει πορνη για το γαμο που ο ιδιος κανονισε! Ε ρε επρεπε να πει ναι η κοπελια στον αγριο-ευγε παλικαρι μου!- και να ΄χουμε κηδεια(οχι πως θα κλαιγε και κανεις Laughing ).
Βασικα εχω δει περιπου τα 3/4απο το επεισοδιο κι αυτο ειναι το ενα απο τα δυο σημεια που ευχαριστηθηκα και μπηκα να σχολιασω. mpoxoxo
Γουσταρω που τον εχουν στο φτυσιμο mpoxoxo

-Ναι,θα σε περασουμε ολοι σιγουρα Κατ pppppppp

Το αλλο ειναι η λαιδη Σταρκ και το τι παιζει με τον Μικροδαχτυλο.Αυτος τη γουσταρε απο παλια ε? to kapelo tou gianni Αν και τον κοβω για υπουλο τυπο,μ'αρεσει που ειναι πιο του σχεδιασμου to kapelo tou gianni Αναρωτιεμαι παντως αν οντως θα βοηθησει τον Νεντ η τελικα αποφασισει οτι προτιμα να του φαει τη γυναικα/η τη θεση for that matter.Αλλα επειδη αμα μου κολλησει κατι αντε να μου αλλαξεις γνωμη,δε λεω να τον δω με συμπαθεια τον Νεντ gelio Παρολο που υποτιθεται ειναι απο τους πιο αεραιους εκει μεσα.Ακριβως για αυτο με νευριαζουν τα κουσουρια του-και το οτι φερθηκε σαν απιστο γομαρι μην ξεχνιομαστε,ας περασαν και 17 χρονια mpoxoxo Παρεπιπτοντως,πιο μεγαλος ειναι ο Ρομπ η ο Τζων Σνοου(που πληρωνει τα σπασμενα στο Τειχος)?

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 2:04 am

filareti έγραψε:
Αλλα επειδη αμα μου κολλησει κατι αντε να μου αλλαξεις γνωμη,δε λεω να τον δω με συμπαθεια τον Νεντ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Παρολο που υποτιθεται ειναι απο τους πιο αεραιους εκει μεσα.Ακριβως για αυτο με νευριαζουν τα κουσουρια του-και το οτι φερθηκε σαν απιστο γομαρι μην ξεχνιομαστε,ας περασαν και 17 χρονια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν εχω αποφασισει απολυτα ακομα σε αυτο...

οντως απιστο γομαρι ...

αλλα δεν νομιζω να ηταν απλα μια απλη απιστια...πρεπει να την ειχε πατησει με την μητερα του jon απο οτι ειχα καταλαβει απο την συζητηση του με τον βασιλια..

αλλα εκεινη την εποχη δεν υπηρχαν επιλογες διαλογης η διαζυγιων..και επιπλέον ο γαμος του με την catelyn περα απο αγαπη ηταν και στρατηγικης σημασιας μεταξυ των δυο οικων...

ο jon και ο robb εχω την εντυπωση πως πρεπει να εχουν 2, 3 μηνες διαφορα...δεν ειμαι σιγουρη ομως..ουτε ποιος ειναι πιο μεγαλος..

παντως οσο αφορα τα βιβλια και μονο..

Σπόιλερ:

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 2:11 am

felia έγραψε:
filareti έγραψε:
Αλλα επειδη αμα μου κολλησει κατι αντε να μου αλλαξεις γνωμη,δε λεω να τον δω με συμπαθεια τον Νεντ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Παρολο που υποτιθεται ειναι απο τους πιο αεραιους εκει μεσα.Ακριβως για αυτο με νευριαζουν τα κουσουρια του-και το οτι φερθηκε σαν απιστο γομαρι μην ξεχνιομαστε,ας περασαν και 17 χρονια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

δεν εχω αποφασισει απολυτα ακομα σε αυτο...

οντως απιστο γομαρι ...

αλλα δεν νομιζω να ηταν απλα μια απλη απιστια...πρεπει να την ειχε πατησει με την μητερα του jon απο οτι ειχα καταλαβει απο την συζητηση του με τον βασιλια..

αλλα εκεινη την εποχη δεν υπηρχαν επιλογες διαλογης η διαζυγιων..και επιπλέον ο γαμος του με την catelyn περα απο αγαπη ηταν και στρατηγικης σημασιας μεταξυ των δυο οικων...

ο jon και ο robb εχω την εντυπωση πως πρεπει να εχουν 2, 3 μηνες διαφορα...δεν ειμαι σιγουρη ομως..ουτε ποιος ειναι πιο μεγαλος..

Αυτο διαφαινεται και μπορει να δινει μια πιο ηθικη πλευρα στο χαρακτηρα του απο τη μια,αλλα απο την αλλη ακομα χειροτερα.Αν ημουν στη θεση της γυναικας του καθολου δε θα με παρηγορουσε αυτο το επιχειρημα ooxi lol!
Τι σόι ακεραιος τυπος ειναι αν δεν μπορει να δειξει λιγη αυτοσυγκρατηση και σεβασμο στο στεφανι του? ooxi gelio Ασε που αν εχουν τοσο μικρη διαφορα τα δυο παιδια,μου φαινεται ακομα χειροτερο.

Αν ισχυει βεβαια το σποιλερ,παιζει και να Ypoklisi τελικα.Αλλα λιγο χλωμο,αφου δε φαινεται κατι τετοιο στη σειρα...

Αυτο για το γαμο ναι...αφου αυτη υποτιθεται,το βαζω σε σποιλερ καλου κακου
Σπόιλερ:

Παντως φαινονται να αγαπιουνται,αλλα υπαρχει πολυ πραμα ακομα και στο δικο τους παρασκηνιο σαν ζευγαρι Laughing

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 3   Παρ Σεπ 16, 2011 3:40 pm

filareti έγραψε:

Αυτο διαφαινεται και μπορει να δινει μια πιο ηθικη πλευρα στο χαρακτηρα του απο τη μια,αλλα απο την αλλη ακομα χειροτερα.

δεν ξερω και ποσο ειχε κρατησει ο πολεμος...χρονια πρεπει να ταν...

και τοτε ηταν και πολυ νεος και πρεπει πραγματικα να την αγαπησε..

ολα αυτα δεν τον κανουν ηθικο απλα δεν τον κανουν και ανηθικο Laughing

Παράθεση :
Αν ημουν στη θεση της γυναικας του καθολου δε θα με παρηγορουσε αυτο το επιχειρημα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] lol!

αυτο εξυπακουεται Laughing

Παράθεση :
Τι σόι ακεραιος τυπος ειναι αν δεν μπορει να δειξει λιγη αυτοσυγκρατηση και σεβασμο στο στεφανι του? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αντρας η εφηβος Laughing

Παράθεση :
Ασε που αν εχουν τοσο μικρη διαφορα τα δυο παιδια,μου φαινεται ακομα χειροτερο.

καλα και μεγαλυτερη διαφορα να ειχαν το κερατο παραμενει κερατο Laughing και μαλιστα με δωρακι παιδακι για κερασακι στην τουρτα Laughing

Παράθεση :
Αν ισχυει βεβαια το σποιλερ,παιζει και να [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] τελικα.Αλλα λιγο χλωμο,αφου δε φαινεται κατι τετοιο στη σειρα...

οσο αφορα τη σειρα τελικα μαλλον οχι Razz

Παράθεση :
Αυτο για το γαμο ναι...αφου αυτη υποτιθεται,το βαζω σε σποιλερ καλου κακου
Σπόιλερ:

Παντως φαινονται να αγαπιουνται,αλλα υπαρχει πολυ πραμα ακομα και στο δικο τους παρασκηνιο σαν ζευγαρι Laughing

αγαπιουνται ναι..και εμαθαν να αγαπιουνται αλλα παντρευτηκαν οπως γραφεις στο σποιλερ...δεν ειναι και οι ιδανικες συνθηκες...και μετα η catelyn αναγκαστηκε να τον ακολουθησει στον βορρα κατι που αρχικα την τρομαζε...αρα σαν σχεση και σαν ξεκινημα υπηρχαν σκαμπανευασματα..

χρονικα ομως στο τωρα απο αυτα που εχουν δειξει μεχρι στιγμης απο τα υπαρχοντα ζευγαρια στη σειρα ακομα και με το παρασκηνιο της σχεσης τους ειναι απο τις πιο υγιης σχεσεις...

_

Episode 3
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: