ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42915
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 22, 2011 12:13 am

Παιζει Laughing

Σε πολυ καλο επιπεδο και το δευτερο.Μου την εχει δωσει απιστευτα στα νευρα το τριο μουτζες (Βασιλισσα,αδερφος Βασιλισσας,μαμοθρευτος Βασιλισσας).Σοι παει το Βασιλειο που λεμε.Ο ενας πιο ανικανος και φλωρος απο τον αλλον.Αν πεθανει/σκοτωσουν κανα βασιλια την βαψανε,Αυτοι θα κυβερνησουνε?Αφηστε δε αυτη την κορη του Stark.Αλλη απο κει.Η πιτσιρικα της βαζει τα γυαλια.Κριμα για το καημενο το ζωντανο παντως αλλα και τον γιο του χασαπη.Αν η χαζη ελεγε τι πραγματικα συνεβει δεν θα εξελισσονταν ετσι τα πραγματα.Αλλα που μυαλο,θελει να γινει και Πριγκιπησσα στο πλαι του ασχημομουρη gelio (ασχετο,τα λυκακια πως μεγαλωσανε ετσι?κυροζινη τα ταιζουνε?)

Πολυ καλο το διδυμο Μπασταρδου Σταρκ και νανου (σορι,ακομη δεν εχω μαθει ονοματα).Μου θυμιζουν κατι απο Λεγκολας-Γκιμλι στις μπηχτες τους.Παρολα αυτα,νομιζω οτι θα αναπτυξουν εξισου καλη σχεση και αλληλοκατανοηση.....

Ο Μομοα θα πει τιποτα στην σειρα ή τζαμπα περιμενω?Μαθαμε και κατι απο καμα σουτρα παντως.Εκπαιδευτικη TV Laughing .

Mακαρι να γινει κανας πολεμος γιατι με την μπρουταλια που εχει το εργο περιμενω επικα ξεκοιλιασματα....

Επισης,πολυ περιεργο που ο πιτσιρικας ξυπνησε την συγκεκριμενη στιγμη.Κατι μου λεει οτι ισως παιξει τον ρολο του παρακατω

Τελος,βρισκω πολυ πιασαρικο το στορυ με τους White Walkers.Απο το πρωτο επεισοδιο ειχαμε hints.Για να δουμε που θα το πανε....

Edit:Ξεχασα να αναφερω τις φαπες του νανου στον ασχημομουρη.Παρτα μωρη κοτα και ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46214
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:04 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελενη οι σχολιασμοι σου απολαυση φιλε!!!

Παράθεση :
Μου την εχει δωσει απιστευτα στα νευρα το τριο μουτζες (Βασιλισσα,αδερφος Βασιλισσας,μαμοθρευτος Βασιλισσας)

Μεγαλυτερες φολες απ τα αιμομικτικα αδερφια δεν υπαρχουν, ακομα κι ο Βασιλιας γατακι ειναι μπροστα τους!

Παράθεση :
ασχετο,τα λυκακια πως μεγαλωσανε ετσι?κυροζινη τα ταιζουνε?

Laughing Laughing Laughing Laughing

ισχυει...δεν ειναι πανεμορφα ομως τα ατιμα? Θα θελα να χα το ασπρουλι σπιτακι μου! I love you

Παράθεση :
Ο Μομοα θα πει τιποτα στην σειρα ή τζαμπα περιμενω?Μαθαμε και κατι απο καμα σουτρα παντως.Εκπαιδευτικη TV Laughing .

ακομα δεν εχεις δει τιποτα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Επισης,πολυ περιεργο που ο πιτσιρικας ξυπνησε την συγκεκριμενη στιγμη.Κατι μου λεει οτι ισως παιξει τον ρολο του παρακατω

οχι ακριβως...τουλαχιστον οχι αμεσα..θα δεις παρακατω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παράθεση :
Τελος,βρισκω πολυ πιασαρικο το στορυ με τους White Walkers.Απο το πρωτο επεισοδιο ειχαμε hints.Για να δουμε που θα το πανε....

που να δεις τι θα γινει στο wall....εκει ειναι το ζουμι!
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42915
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:18 pm

Τωρα με τρελαινεις με το Wall.Παρα πολυ πιασαρικο αυτο το στορυ ρε φιλε....

Τα λυκακια ειναι κουκλακια ζωγραφιστα.Εγω βεβαια δεν θα ηθελα ενα γιατι ηδη εχω μια "αρκουδιτσα" 100 κιλων σπιτι μου που αυτα τα λυκακια θα τα βαζει κατω gelio
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46214
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:22 pm

Eleni7 έγραψε:
Τωρα με τρελαινεις με το Wall.Παρα πολυ πιασαρικο αυτο το στορυ ρε φιλε....

Τα λυκακια ειναι κουκλακια ζωγραφιστα.Εγω βεβαια δεν θα ηθελα ενα γιατι ηδη εχω μια "αρκουδιτσα" 100 κιλων σπιτι μου που αυτα τα λυκακια θα τα βαζει κατω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7225
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τρι Νοε 15, 2011 1:18 am

Έπειτα από 2 μήνες, αξιώθηκα να δω το δεύτερο! cheers Και μου άρεσε χίλιες φορές περισσότερο από το πρώτο! cheers cheers cheers cheers cheers Μιλάμε κορυφή, έτσι? Ypoklisi

Καλά το τι γαμ@σταυρίδια έχω ρίξει κατά τη διάρκεια του επεισοδίου δεν λέγεται, έτσι??? Θα ήθελα να σχολιάσω αμέτρητα πράγματα, αλλά επειδή βιάζομαι να δω το 3, θα είμαι όσο πιο λιτή κι απέριττη μπορώ (που δεν μπορώ, αλλά λέμε τώρα..).

Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΠΟΣΟ ΚΑΡΓΙ@ΛΑ, Ψ@ΛΑ, ΚΑΡΑΠΟΥΤ@Ν@ΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΝΑΙ?????????? grrrrr grrrrr Να ψοφήσει η απαίσια! grrrrr Της εύχομαι έναν αργό και βασανιστικό θάνατο από τα δόντια της λύκαινας της Άριας! (Μακάρι Παναγία μου! Very Happy )

Α! ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΤΗΝ ΑΡΙΑ! angry angry angry ΠΩΣ ΤΟΛΜΑΝΕ???????????? angry

Πω καλά, άδικα έλεγα για το μαϊμουδοποντικοσκιαχτρο ότι είναι ο πιο αντιπαθητικός ever! Ο πρίγκιπας είναι ο πιο σιχαμένος (ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΡΓΙΟΛΑ ΤΗ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΒΕΒΑΙΑ) από όλους! Και είναι ΚΑΙ αλαζονικό ξίπασμα ΚΑΙ μαμόθρεφτο.. Συνδυασμός που σκοτώνει.. Suspect livan Α και φυσικά είναι και κακάσχημος και κακομούτσουνος και σαν περίττωμα αγελάδας και σαν τον απαυτό της μαϊμούς. Βέβαια είναι και μεγάλος πανίβλακας και αποτυχημένος, μία τις τρώει από τον νάνο και μία από την Άρια ΜΟΥΑΧΑΧΑ! ugly looser Βασικά με μία λέξη είναι απλά ΕΜΕΤΙΚΟΣ! emetos

Σάνσα, είσαι ΖΩΟ, σάλτα και πηδήξου - ναι, ναι με το ποντικοκούρ@δο που γλυκοκοιτάζεις (παναγία μου emetos ), αυτό κι αν είναι κατάρα
mpoxoxo , αλλά εσύ είσαι ανώμαλο, θα το ευχαριστηθείς κιόλας! livan

Αχ τα λυκάκια μου!!!!!! enamor Πόσο τα λάτρεψα! Ypoklisi Ypoklisi Ypoklisi Η καημένη η Λαίδη στο τέλος! klaps

Η ξανθούλα του Ντοθράκι (από ονόματα σκράπας η δικιά σου Laughing ) τελικά δεν είναι τόσο αθώα όσο δείχνει... Το έπιασε το νόημα. Twisted Evil Πάντως, ήταν προβλέψιμο ότι θα γεννηθεί αίσθημα μεταξύ τους. Το ενδιαφέρον θα είναι να δούμε πώς θα εξελιχθεί η ιστορία αυτή.

Τέλος, να πω ότι όσο πάει συμπαθώ όλο και περισσότερο τον μπασταρδούλη... enamor enamor enamor enamor Κι ο νάνος τα σπάει! gualofouska Έχω υψηλές προσδοκίες από αυτόν πλέον!

Αυτά τα λίγα και έφυγα για next..
Sorry για το απαράδεκτο λεξιλόγιο αλλά είναι αδύνατο να κρατήσω επίπεδο (ξίκη μη σχολιάσεις), είμαι έξαλλη. Laughing Laughing Laughing

Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και ανταποδίδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τρι Νοε 15, 2011 1:28 am

Ελπίζω να μην κάνεις 3 μήνες να δεις το 3 gelio Αν είναι δυνατόν, ρε, 10 επεισοδιάκια σειρά lmao

Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7225
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τρι Νοε 15, 2011 1:35 am

Τώρα θα βάλω το 3 ρε, δυο φορές το έγραψα στο σχολιασμό μου, ζαβό! bang head Να ξέρεις πάντως πως θα προσπαθήσω να συγκρατήσω ( dunato gelio ) το όνομα του γλιτσομούρη σιχαμένου πρίγκηπα και στο εξής θα φωνάζω εσένα έτσι! Twisted Evil

Ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση και ανταποδίδω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τρι Νοε 15, 2011 1:42 am

Δεν τον διάβασα ολόκληρο, ρε. Και να φας σκατά μη σε βγάλω όπως σε είπα στο msn ooxi

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5199
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τρι Νοε 15, 2011 4:00 pm

Η Πουτσίλβ είναι μούμια κι εγώ μοσχάρα.

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble

Έχει επεξεργασθεί από τον/την filareti στις Τετ Νοε 16, 2011 6:27 pm, 2 φορές συνολικά
MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6848

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τρι Νοε 15, 2011 11:58 pm

Ρεεεε Σιλβ, βρίσε ελευθερα, εμάς έτσι μας αρέσεις κοπέλα μου! cheers

Episode 2
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1
» Girls in Trouble: Space Squad Episode Zero

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: