ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33253
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 15, 2011 12:32 am

οχι την lady σκοτωσαν No

και τα λυκακια ειναι οντως συνδεδεμενα με τα παιδια σταρκ...θα αναπτυξουν αυτο το θεμα πιο πολυ...

επισης ο νεντ και οι κορες του με τα λυκακια τους και οι λανιστερ και ο βασιλιας ειναι στο king's landing

και ο μπραν στο winterfell...

ασχετο...

μα δεν ειναι να λατρευει κανεις αυτο το βιντεακι ? Twisted Evil

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

lol! lol! lol!

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5177
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 15, 2011 8:56 pm

felia έγραψε:
και τα λυκακια ειναι οντως συνδεδεμενα με τα παιδια σταρκ...θα αναπτυξουν αυτο το θεμα πιο πολυ...

επισης ο νεντ και οι κορες του με τα λυκακια τους και οι λανιστερ και ο βασιλιας ειναι στο king's landing

και ο μπραν στο winterfell...

Α δλδ πηρε τις κορες του μαζι του?Ετσι πειτε μου ρε κι αναρωτιομουν τι διαολο γινεται,το εχασα αυτο το σημειο,ισως να φταει η ελλειψη υποτιτλων.
Το δευτερο δε με ενθουσιασε και τοσο παιδες...η σειρα γενικα καλη ειναι μεν,αλλα δε μου εκανε αυτο το κλικ να θελω να συνεχισω,στο πρωτο κατι παραπανω γινοταν.
Η ξανθη ποντικοφατσα παραμενει ενα σιχαμα,η Ντανι(θα το κρατησω το ονοματακι Laughing ) αποφασισε να προσαρμοστει στα νεα δεδομενα με μια σειρα ενδιαφερουσων σκηνων Laughing -εδω που τα λεμε ποσες γυναικες δεν εκαναν το ιδιο τοτε?-κι ελπιζω να τον βαλει στη θεση του καποια στιγμη.
Οταν εφευγε ο Τζων κι αποχαιρετουσε τον Μπραν και μετα που βλεπει τι συντροφια θα εχει στο Τειχος τον λυπηθηκα... ειναι καλουλης μωρε.Αλλα παρολο που ηταν σκληρη μαζι του η λαιδη Σταρκ δεν μπορω να την κατηγορησω, την κατανοω...οποτε στρεφω τον εκνευρισμο μου για την κατασταση στον πατερα Σταρκ που παρολο που ειναι απο τους καλους χαρακτηρες χανει διαρκως ποντους στην εκτιμηση μου.Αφησαν και τον καημενο το Μπραν μοναχο και τρεχαν ολοι απο δω κι απο κει ρε gelio

Μου αρεσε που πηρε χαμπαρι οτι κατι τρεχει η μανα Σταρκ...(πιο γρηγορα απο μενα που αναρωτιομουν ποιος ειναι ο περιεργος στο δωματιο του Μπραν, μου θυμισε το φρουρο που εκτελεστηκε στο πρωτο).Το λυκακι σ αυτη τη σκηνη τα εσπασε ετσι? gualofouska
Καλα τη βασιλισσα ηρθε η ωρα να την ξεχεσω : μωρη σιχαμενη,δε φτανει που πηγατε να σκοτωσετε το παιδι,τωρα το παιζεις τεθλιμμενη χηρα που συμπαρισταται και θες να την πληρωσει το αθωο το λυκακι για τις κακομαθημενιες του μουλικου σου grrrrr Ασε το γιο του χασαπη No
Αυτη η συνδεση λυκακια-παιδια παιζει να δειχνει πως οτι συμβαινει στο καθε λυκακι κατι αντιστοιχο θα γινεται με το καθε παιδι?
Τωρα δεν ξερω...ειμαι σε διλημμα να δω παρακατω αμεσα η οχι...δεν μπορω να πω οτι το απολαυσα τοσο πολυ αυτο Suspect

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46114
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 15, 2011 9:10 pm

να δεις κι αλλο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 15, 2011 9:12 pm

Επιβλητική χεζούλω dunato gelio

Η Βασίλισσα είναι πορνοδιεστραμμένη. Αυτή και ο ανώμαλος ο γκόμενός της είναι οι χειρότεροί μου Evil or Very Mad

Ο Τζον μ'αρέσει, ειδικά στο τρίτο. Μετά την Άρια είναι αυτός που συμπαθώ περισσότερο στη σειρά.

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 15, 2011 9:14 pm

mkostas έγραψε:
Επιβλητική χεζούλω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Η Βασίλισσα είναι πορνοδιεστραμμένη. Αυτή και ο ανώμαλος ο γκόμενός της είναι οι χειρότεροί μου Evil or Very Mad

Ο Τζον μ'αρέσει, ειδικά στο τρίτο. Μετά την Άρια είναι αυτός που συμπαθώ περισσότερο στη σειρά.

συμφωνω..ειναι οι "καλοι" της υποθεσης μαζι με την Λαιδη Σταρκ...

εγω και τον Νανο παω πολυ που παρα το παρουσιαστικο του σε κερδιζει απειρα με τα λογια του..

βγαζει το κυνισμο του συγχρονου ανθρωπου,προοικονομια της εποχης του. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5177
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 15, 2011 9:20 pm

xezoulina έγραψε:
να δεις κι αλλο... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αμα περιμενεις λιγο για να μπορω να συγχρονισω τα σχολια μου θα το σκεφτω lol!

Το νανο θα τον συμπαθησω στο μελλον ακομα περισσοτερο.Το ξερω απο κατι σποιλερς,αλλα δε λεω τι gelio
Αντιστοιχα ξερω οτι η βασιλισσα οσο παει και χειροτερευει gelio

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: φ   Πεμ Σεπ 15, 2011 9:23 pm

filareti έγραψε:
xezoulina έγραψε:

Αμα περιμενεις λιγο για να μπορω να συγχρονισω τα σχολια μου θα το σκεφτω lol!

Το νανο θα τον συμπαθησω στο μελλον ακομα περισσοτερο.Το ξερω απο κατι σποιλερς,αλλα δε λεω τι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αντιστοιχα ξερω οτι η βασιλισσα οσο παει και χειροτερευει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ηηηη δεν μπορω να συγκρατηθω...μια μικρη φωνουλα μεσα μου μου λεει να δω το 5ο εντος ολιγων λεπτων... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ελα μην φοβασαι, κανε κανονικους σχολιασμους και θα ξανασχολιαζουμε τους δικους σου στο καπακι!Αφου ξερεις στο καψιμο ειμαστε πρωτοι! drunken

mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Πεμ Σεπ 15, 2011 9:25 pm

Καλά σου λέει, ρε. Δεν βλέπεις τι γίνεται σε άλλα φόρα; lmao

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42758
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τετ Σεπ 21, 2011 10:15 pm

Ξεκιναω το 2 τωρα....
mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 2   Τετ Σεπ 21, 2011 10:46 pm

Θα δούμε μαζί το τελευταίο; dunato gelio

Episode 2
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: