ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Episode 1

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Πεμ Σεπ 22, 2011 4:38 pm

Α,πειτε ρε παιδια οτι εχετε βγαλει παρατσουκλια.... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Silv
Στην αγκαλιά του Πιρουλίτο!

Αριθμός μηνυμάτων : 7101
Ημερομηνία εγγραφής : 24/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Δευ Σεπ 26, 2011 11:24 pm

Έπειτα από όλον αυτόν τον καταιγισμό κατενθουσιασμένων σχολίων, δεν άντεξα και μπήκα κι εγώ στον πειρασμό... Laughing (Τελευταία και καταϊδρωμένη αλλά δε βαριέσαι gelio )

Κατέβασα το πρώτο επεισόδιο προ ολίγου και απόψε κατά πάσα πιθανότητα θα το δω..

Το κρίμα στο λαιμό σας.. knuppel

My dear, find what you love and let it kill you…
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46032
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Δευ Σεπ 26, 2011 11:34 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Θ αρχισεις κι εσυ??????

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

παει χαλασε ο κοσμος! Αν αντεχεις ορισμενες σκληρες σκηνες, θελω να πιστευω πως θα σ αρεσει!

welcome to the club ma cherie! Very Happy

You've got to lose to know how to win.
filareti
Ύαινα

Αριθμός μηνυμάτων : 5138
Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2010
Τόπος : αλλού

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Δευ Σεπ 26, 2011 11:35 pm

Δες το να μας πεις γνωμη Laughing

Καλα μη στεναχωριεσαι αν αποφασισεις να το δεις βλεπουμε το υπολοιπο μαζι.Και γω δεν εχω παει περα απο τα μισα Laughing

Nothing is permanent in this wicked world,not even our trouble
mkostas
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 31917
Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Δευ Σεπ 26, 2011 11:38 pm

Εγώ ακόμα δεν έχω δει το φινάλε dunato gelio Όσο έτρεχα να προλάβω τη χεζούλω, ήμουνα εντάξει, τώρα χάθηκα μέσα σε όλα όσα βλέπω gelio

MariaS
Κουρούνα

Αριθμός μηνυμάτων : 6693
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Δευ Σεπ 26, 2011 11:46 pm

Εγω τι να πω, που εχω δει μονο τα 3 τελευταία με την μάνα μου? lol! Τα μισά καταλάβαινα...Πρεπει να την αρχισω καποια στιγμή...

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Τρι Σεπ 27, 2011 3:38 am

wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf wtf

ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ, ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ! bang head lloradera

Κατ' αρχάς μια βασική απορία..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΟΛΙΣ ΗΤΑΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΕΙΡΑΣ??? Shocked Γιατί εμένα μου φάνηκε το πρώτο μισό της ταινίας πριν χτυπήσει το καμπανάκι για διάλειμμα.. ΤΟΣΟ ΠΡΟΣΕΓΜΕΝΗ ΔΟΥΛΕΙΑ! Ypoklisi

Λοιπόν, ξεκινάω με πρώτη σκηνή.. Περιπλανιόταν ο ανούσιος μέσα στο δάσος..Α τι ωραίο δάσος λέω κι εγώ ανυποψίαστη.. Laughing dunato gelio Κατεβαίνει από το άλογο με το βλέμμα του ηλίθιου..Τι κοιτάει έτσι σαν χάνος ο ηλίθιος λέω πάλι εγώ ακόμα πιο ανυποψίαστη.. Laughing
ΩΣΠΟΥ affraid affraid affraid affraid affraid affraid Μου κατσαν τα μπισκότα που μασουλούσα στο λαιμό. Έτοιμη ήμουν να πατήσω το stop..Αλλάααα It's ok λέω, κοτζάμ γαϊδούρα είσαι, θα το αντέξεις, σιγά τα ωά! Άφησα τα μπισκότα στην άκρη λοιπόν, το πήρα απόφαση, έσφιξα το στομάχι για να αντέξω το τι θα δω στη συνέχεια και... αυτό ήταν.. Laughing Μπήκα στο κλίμα!

Τίτλοι αρχής πολύ καλοί, soundtrack πάρα πολύ καλό... Ypoklisi

Στο δια ταύτα τώρα..

Τον Νεντ τον συμπάθησα εξαρχής για κάποιο λόγο.. Εντάξει, δεν κέρδισε και πόντους στα μάτια μου που αποκεφάλισε τον άλλον, αλλά έτσι είναι αυτά, άλλωστε δε χάρηκε ούτε ο ίδιος.. Το χειρότερο όλων είναι ότι το έκανε μπροστά στο παιδάκι.. Αχ το νινάκι το γούτσου, τι γλυκουλίνι.. enamor Αλλά τι κρίμα που πρέπει να βλέπει τόσο σκληρά πράγματα από τόσο μικρό.. No Τι εποχή κι εκείνη.. No

Η γυναίκα του αρχικώς καλούλα μου φάνηκε αλλά στη συνέχεια την ψιλοαντιπάθησα.. tsk Ουστ μωρή που θα προσβάλει τους διεστραμένους (στην πλειοψηφία τους) τους Λ-κάτι (δεν συγκράτησα όνομα, για την οικογένεια του Βασιλιά λέω πάντως..) το μπασταρδούλι.. tsk Τι σε πείραξε το παιδί μαρή??? Το οποίο αρκετά συμπαθητικό φαίνεται μεν, επιφυλάσσομαι αρκετά για την εξέλιξη του δε.. Ο άλλος γιος του Σταρκ προς το παρόν αδιάφορος..

Καλά η Άρια... gelio gelio gelio Ypoklisi Ypoklisi All the money!

Αλλά η άλλη η κοκκινομάλλα...θέε μου τι κρυόπλασμα. ooxi Τι ξυνομούρα. ooxi Τι ξιπασμένη. ooxi Το πόσο το ευχαριστήθηκα εκεί που την λέρωσε η Άρια.. mpoxoxo Που μου θέλει να γίνει και βασίλισσα ρε το άτομο, που ακόμα δεν βγήκε από το αβγό του.. Δεν κοιτάει εκεί το ΑΙΣΧΡΟΤΑΤΟ γούστο της που -ω θεε- γλυκοκοίταζε τον ΑΠΑΙΣΙΟΤΑΤΟ κακασχημο γλιτσομούρη γιο του βασιλιά.. Τι αντιπαθητικός που φαίνεται αυτός - κι ακόμα δε μίλησε, φαντάσου.. gelio

Ο νάνος έχει τη φάση του μπορώ να πω.. Cool Και μιλάει ορθώς πότε πότε!

Και πάμε τώρα στον πιο αντιπαθητικό ever του πρώτου επεισοδίου! Και ναι, επάξια κατακτά τον τίτλο το μαϊμουδοποντικοσκιάχτρο - αδελφός να σου τύχει - wanna be βασιλιάς (που ούτε στα πιο τρελά όνειρά του βέβαια). Επίσης εκτός από τον τίτλο, κατακτά και μια moutza όλη δικιά του, όπως κι ένα emetos όλο δικό του! Μπα που να σε π@δ@ξουν εσένα οι 40000 Ντοθράκι σκελετωμένο σίχαμα! grrrrr Το καημένο το κοριτσάκι πού έμπλεξε μαζί σου.. Αηδιαστικέ τσαλαπετεινέ για βασιλιά δεν σε βλέπω, αλλά για τσατσά μια χαρά καριέρα θα κάνεις, μην ανησυχείς για το μέλλον σου. moutza

Τι γλυκιά κοπέλα η ξανθούλα (πάλι δε θυμάμαι όνομα) btw.. enamor Από τους ελάχιστους που συμπάθησα.. Laughing

Ο αυτός που παντρεύτηκε.. Χμμ.. Δε μπορώ να πω ότι τον αντιπάθησα και κάτι μου λέει ότι αυτή θα του βγάλει την τρυφερή πλευρά του (δε μπορεί, κάπου τη βλέπω να αχνοφαίνεται gelio ) κι ότι εδώ θα υπάρξει ένας έρωτας μεγάλος.. Cool Πάντως τη λυπήθηκα την καημενούλα εκεί που έπρεπε να του κάτσει..

Τέλος, τι να σχολιάσω για τα σιχάματα αδέλφια? Evil or Very Mad Τι άλλο εκτός από αυτό ~> emetos emetos emetos Βασικά τώρα που το σκέφτομαι, ο ανώμαλος αδελφός είναι χειρότερος από το μαϊμουδοποντικοσκιάχτρο.. Που πέταξε το παιδάκι, ρε, έλεος livan livan livan livan livan Μπορεί να ψοφήσει στο επόμενο επεισόδιο αργά και βασανιστικά??? Laughing

Αχ τo νινί... klaps Μακάρι να έζησε, αν και χλωμό.. Crying or Very sad Crying or Very sad

Ουφ..

Η σειρά προφανώς και είναι εξαιρετική σε πολλά επίπεδα.. (Παραγωγή, φωτογραφία, πώς αποδίδει την εποχή κλπ κλπ). Αλλά βασικά δεν είναι (ή τουλάχιστον μέχρι πρότεινως δε νόμιζα ότι είναι gelio ) του στυλ μου.. Σιχαίνομαι τα μεταφυσικά δρακουλίνια που αποκεφαλίζουν, τα τεμαχισμένα πτώματα που κόβουν βόλτες (confused), τα αυγά δράκων gelio και τα λοιπά και τα λοιπά..
Παρ' όλα αυτά, κατά έναν περίεργο τρόπο ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΤΩΡΑ!! Shocked
(Ωστόσο, θα συγκρατηθώ, γιατί θέλω να κοιμηθώ κάποτε.. Laughing )

mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Τρι Σεπ 27, 2011 8:28 am

affraid

Δεν περίμενα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ότι θα άρεσε σε σένα affraid Νόμιζα ότι με το που θα έβλεπες κάποιες σκηνές μέχρι τη μέση θα το έκλεινες gelio

Καλή συνέχεια cheers Αλλά όταν φτάσεις στο φινάλε να μου πεις να το δούμε μαζί.

Silv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Τρι Σεπ 27, 2011 12:33 pm

mkostas έγραψε:
affraid

Δεν περίμενα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ότι θα άρεσε σε σένα affraid Νόμιζα ότι με το που θα έβλεπες κάποιες σκηνές μέχρι τη μέση θα το έκλεινες gelio

Στο τσακ ήμουν αλλά κρατήθηκα.. gelio Δεν είχε και πολλεεεές τέτοιες στο πρώτο επεισόδιο.. Αλλά προετοιμάζω γερό στομάχι για τα επόμενα.. Laughing

mkostas
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Episode 1   Τρι Σεπ 27, 2011 1:44 pm

Στο τσακ ήμουνα λέει gelio gelio gelio

Τελευταία πάντως έχει ανέβει το επίπεδο των τηλεοπτικών σου επιλογών dunato gelio

Episode 1
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Season Five _ Episode Discussion
» Season Six _ Episode Discussion
» Episode 9
» Episode 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Game of Thrones-
Μετάβαση σε: