ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Doctor Who

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 37 ... 70, 71, 72
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42540
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Παρ Οκτ 24, 2014 7:06 pm

Δεν τον εχω δει ολον τον Σμιθ. Αλλα εγω ειμαι με Τεναντ, το ξερεις. Πολλοι παντως ειναι καμμενοι και με τον Σμιθ.

Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32909
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Παρ Οκτ 24, 2014 7:36 pm

Eleni7 έγραψε:
Δεν τον εχω δει ολον τον Σμιθ. Αλλα εγω ειμαι με Τεναντ, το ξερεις. Πολλοι παντως ειναι καμμενοι και με τον Σμιθ.

Ο Σμιθ ηταν καλος επειδη ηταν ο Σμιθ. Και οι περισσοτεροι ειναι με τον Σμιθ λογο Σμιθ. Εδω ειναι δηλαδη η διαφορα. Οτι ουσιαστικα τον 11 τον εσωσε ο ηθοποιος. Γιατι ειχε κανει πολλες %$#@$%$#@$%#@ ο Μοφατ.
Και ο Σμιθ κερδισε μεγαλο κοινο. Και εμενα μου αρεσε.

Ομως ο Τεναντ περα απο το γεγονος πως εκανε παπαδες σαν ηθοποιος ειχε και το ατου πως ο ρολος του 10 ηταν σωστα δομημενος. Δεν εβρισκες τρυπες. Δενοσουν με τον χαρακτηρα και τον ενιωθες γιατι περα απο την ερμηνεια του ηθοποιου ηταν τετοια και η δομη του κατι που δεν ισχυει απολυτα με τον 11 αλλα ευτυχως τον 11 τον επαιζε ο Σμιθ και εδεσε καλα με τον ρολο.

Τωρα ο 12 δεν βλεποταν. Γιατι ναι μεν ο ηθοποιος ειναι καλος αλλα δεν ειναι ο Doctor βρε παιδι μου και το γραψιμο γενικοτερα ειναι πιο χαλια απο ποτε.

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Doctor Who
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 72 από 72Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 37 ... 70, 71, 72
 Παρόμοια θέματα
-
» Doctor Who

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: