ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Doctor Who

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 36 ... 69, 70, 71, 72  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42707
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Κυρ Αυγ 31, 2014 10:49 pm

Δεν ξερω τι εγινε. Ο φιλος μου παντως που ηταν καμμενος επι Τεναντ θα το σταματησει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33202
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Κυρ Αυγ 31, 2014 11:13 pm

Kοιτα να δεις ο νεος ηθοποιος ειναι καλος και φερνει κατι κλασσικο σε στυλ nine ανα στιγμες αλλα ρε φιλε το γραψιμο και ο τροπος που γραφει ο Μοφατ τους χαρακτηρες και ειδικα του Doctor  ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΑΙ. Δηλαδη ελεος ομως!

Αυτος δεν ειναι ο doctor No

Και εγω σκεφτομαι να το σταματησω. Την 7η την εβγαλα με τα 1000 ζορια. Ουτε να σχολιασω δεν ειχα κεφι. Και τωρα ειναι τρις χειροτερα.

Ισως το ξαναπιασω αν ξαναλλαξουν σεναριογραφο, δεν ξερω.

Εχω δει τα 2 πρωτα του 8ου κυκλου. Οσο αντεξω υποθετω. Αλλα πραγματικα το βλεπω και δεν πιστευω στα ματια μου με αυτα που βλεπω.

Και δεν ειναι θεμα ηθοποιου. Ακομα και μεγαλυτερος που ειναι στην ηλικια θα μπορουσε να τραβηξει μια χαρα μια και ο ηθοποιος ειναι αξιοπρεπεστατος. Ειναι καθαρα και μονο το γραψιμο. Τελειως γελοιο. Και οι τρυπες, και η επαναληψεις στα τρικ για την καθε πλοκη, και το τιτανοτεραστιο OOC (που δεν εχω χειροτερο) και ο τροπος που γραφουν τις γυναικες. ΣΚΑΤΑ!

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8172
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Κυρ Αυγ 31, 2014 11:15 pm

Μα γτ τέτοια αλλαγή? Έγραφε άλλος παλιά?

Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Κυρ Αυγ 31, 2014 11:18 pm

Μεχρι και τον 10ο Doctor εγραφε ο Davis. Ο οποιος μπορει απο πλοκη να μπορουσε και καλυτερα αλλα εκανε ΓΑΜΑΤΗ σκιαγραφηση χαρακτηρων και ειχε φτιαξει γαματους Doctor. Αλλα μετα εφυγε και ανελαβε ο Μοφατ και μαυρα χαλια.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Κυρ Αυγ 31, 2014 11:45 pm

felia έγραψε:
Kοιτα να δεις ο νεος ηθοποιος ειναι καλος και φερνει κατι κλασσικο σε στυλ nine ανα στιγμες αλλα ρε φιλε το γραψιμο και ο τροπος που γραφει ο Μοφατ τους χαρακτηρες και ειδικα του Doctor  ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΤΑΙ. Δηλαδη ελεος ομως!

Και εγω σκεφτομαι να το σταματησω. Την 7η την εβγαλα με τα 1000 ζορια. Ουτε να σχολιασω δεν ειχα κεφι. Και τωρα ειναι τρις χειροτερα.

Εχω δει τα 2 πρωτα του 8ου κυκλου. Οσο αντεξω υποθετω. Αλλα πραγματικα το βλεπω και δεν πιστευω στα ματια μου με αυτα που βλεπω.

Και δεν ειναι θεμα ηθοποιου. Ακομα και μεγαλυτερος που ειναι στην ηλικια θα μπορουσε να τραβηξει μια χαρα μια και ο ηθοποιος ειναι αξιοπρεπεστατος. Ειναι καθαρα και μονο το γραψιμο. Τελειως γελοιο. Και οι τρυπες, και η επαναληψεις στα τρικ για την καθε πλοκη, και το τιτανοτεραστιο OOC (που δεν εχω χειροτερο) και ο τροπος που γραφουν τις γυναικες. ΣΚΑΤΑ!

Εμενα μου ειπε οτι ηταν λιγο αμηχανια η ολη φαση με τον καινουργιο. Σαν να εβλεπε αλλη σειρα. Αλλα δεν ξερω με ποια εννοια το ειπε. Αν δηλαδη εκρινε τον νεο ηθοποιο ή τον νεο ρολο (δηλαδη το γραψιμο). Δεν ρωτησα παραπανω. Πολυ γκρινια. Ουτε οταν εφυγε απο το TVD η Καθριν δεν εκανε ετσι.

Εγω νομιζα οτι ειχε φυγει και ο Μοφατ παντως. Πως μου ειχε κολλησει εμενα ετσι; Ειχε παιχτει τιποτα;
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Δευ Σεπ 01, 2014 12:39 am

Eleni7 έγραψε:
felia έγραψε:

Εμενα μου ειπε οτι ηταν λιγο αμηχανια η ολη φαση με τον καινουργιο. Σαν να εβλεπε αλλη σειρα. Αλλα δεν ξερω με ποια εννοια το ειπε. Αν δηλαδη εκρινε τον νεο ηθοποιο ή τον νεο ρολο (δηλαδη το γραψιμο). Δεν ρωτησα παραπανω. Πολυ γκρινια. Ουτε οταν εφυγε απο το TVD η Καθριν δεν εκανε ετσι.

Εγω νομιζα οτι ειχε φυγει και ο Μοφατ παντως. Πως μου ειχε κολλησει εμενα ετσι; Ειχε παιχτει τιποτα;

Οντως υπαρχει αμηχανια με τον καινουργιο. Και ο νεος ηθοποιος προσπαθει υπερβολικα και αυτο βγαινει προς τα εξω. Ειναι πραγματικα σαν να βλεπεις νεα σειρα και οχι με θετικες προδιαγραφες. Οπως ειπα και πριν βγαζει κατι κλασσικο ο νεος ηθοποιος "ανα στιγμες"! Αλλα σαν συνολο βραστα. Το προβλημα ειναι το γραψιμο κατ εμε. Δεν θα σου πω λεπτομερειες για να μην σου κανω σποιλερ αλλα 2 επεισοδια τωρα και τον ισοπεδωνουν τον Doctor. Aλλος χαρακτηρας, αλλη σειρα, αλλα ολα.

Οχι δεν ειχε παιχτει τιποτα παντως. Δεν ειχε παιξει τιποτα με τον Μοφατ.

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Δευ Σεπ 01, 2014 12:58 am

Κριμα παντως σε μια κλασικη σειρα 50 ετων να γινονται τετοια πραγματα.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Δευ Σεπ 01, 2014 1:13 am

Πραγματικα ομως.

felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Κυρ Σεπ 07, 2014 1:16 am

Παράθεση :
Παράθεση :
"There’s this issue you’re not allowed to discuss: that women are needy. Men can go for longer, more happily, without women. That’s the truth. We don’t, as little boys, play at being married - we try to avoid it for as long as possible. Meanwhile women are out there hunting for husbands."
                                                                              -Steven Moffat [x]

Eτσι εξηγουνται πολλα....

%^&*%$^#@$%^&*^%$#$%^&*^% poutsilv poutsilv poutsilv poutsilv poutsilv

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Doctor Who   Κυρ Σεπ 07, 2014 1:32 am

felia έγραψε:
Παράθεση :
Παράθεση :
"There’s this issue you’re not allowed to discuss: that women are needy. Men can go for longer, more happily, without women. That’s the truth. We don’t, as little boys, play at being married - we try to avoid it for as long as possible. Meanwhile women are out there hunting for husbands."
                                                                              -Steven Moffat [x]

Eτσι εξηγουνται πολλα....

%^&*%$^#@$%^&*^%$#$%^&*^% poutsilv poutsilv poutsilv poutsilv poutsilv

Καλα πες του. Αυτη την στιγμη ο κολλητος μου σε online παιχνιδι το παιζει κοπελα για να του την πεφτουν και να του δινουν τζαμπα αντικειμενα τα αγορια. Τοσο needy δεν ειναι οι αντρες αχααχαχαχαχαχαχα

Αυτη την στιγμη τον κανει καμακι ενας Ολλανδος dunato gelio dunato gelio dunato gelio dunato gelio

Doctor Who
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 70 από 72Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 36 ... 69, 70, 71, 72  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Doctor Who
» [Αφιέρωμα] Doctor Strange: The Sorcerer Supreme
» Doctor Who

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: