ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Emma Watson

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

Αριθμός μηνυμάτων : 46032
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Dreamland

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 2:10 pm

Παράθεση :
η φίλη σου θα ναι στο ίδιο πανεπιστήμιο με τη
γουάτσον;;;;γουαααααααααα!μήπως μπορεί ναφιλοξενήσει και μένα;;; και
βασικά η φίλη σου σπουδάζει στην οξφόρδη;;γουαου!

δεν ειναι φιλη μου ακριβως, ειναι ξαδερφη της κολλητης μου....πριν κανει ερασμους στην Ελλαδα εκανε ενα εξαμηνο στο Παρισι (απορω πως ηρθε εδω περα!Δεινοπαθησε το κοριτσι!)...

απ οτι μου χει πει η κολλητη μου εχουν πολλα λεφτα οι δικοι της, αφου μενει baker street, λιγα τετραγωνα παρακατω εχει η Μαντονα διαμερισμα εκει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κοιτα η κοπελα μας ελεγε οτι για να μπεις Οξφορδη πρεπει να σαι ξυπνιος δεν μπαινεις ετσι ευκολα...αρα προφανως αφου το Μπραουν συνεργαζεται με Οξφορδη θα ειναι παρομοιου επιπεδου...

να μας φιλοξενησει λιγο δυσκολο εγω της ειπα αμα τη γνωρισει να τη φερει απ τα μερη μας (Πειραια) να τη κερασουμε κανα σουβλακι! (τη Γουατσον παντα) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

You've got to lose to know how to win.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42623
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 2:41 pm

Να δω την Εμμα σε σουβλατζιδικο στον Πειραια και ας πεθανω gelio

Ασε που αυτη παιζει να μην ρωει καν κρεας.Την εχετε δει πως ειναι?Στην ζυγαρια μειον θα βγαινει gelio
wolv

Αριθμός μηνυμάτων : 62
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 2:52 pm

xezoulina έγραψε:
Παράθεση :
η φίλη σου θα ναι στο ίδιο πανεπιστήμιο με τη
γουάτσον;;;;γουαααααααααα!μήπως μπορεί ναφιλοξενήσει και μένα;;; και
βασικά η φίλη σου σπουδάζει στην οξφόρδη;;γουαου!

δεν ειναι φιλη μου ακριβως, ειναι ξαδερφη της κολλητης μου....πριν κανει ερασμους στην Ελλαδα εκανε ενα εξαμηνο στο Παρισι (απορω πως ηρθε εδω περα!Δεινοπαθησε το κοριτσι!)...

απ οτι μου χει πει η κολλητη μου εχουν πολλα λεφτα οι δικοι της, αφου μενει baker street, λιγα τετραγωνα παρακατω εχει η Μαντονα διαμερισμα εκει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κοιτα η κοπελα μας ελεγε οτι για να μπεις Οξφορδη πρεπει να σαι ξυπνιος δεν μπαινεις ετσι ευκολα...αρα προφανως αφου το Μπραουν συνεργαζεται με Οξφορδη θα ειναι παρομοιου επιπεδου...

να μας φιλοξενησει λιγο δυσκολο εγω της ειπα αμα τη γνωρισει να τη φερει απ τα μερη μας (Πειραια) να τη κερασουμε κανα σουβλακι! (τη Γουατσον παντα) [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τι να πρωτοσχολιάσω; σπίτι στη baker street; οκ, μια χαρά. θα μπορούσε να βρει κάτι καλύτερο νομίζω άλλα τέσπα γούστα είναι αυτά. χιχιχιχι!
όσο για το σουβλάκι σωστή σε βρίσκω! Να την πάμε στο θανάση να φάει κάτι της προκοπής γιατί αν περιμένει απ το φαγητό της πατρίδας της...
wolv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 2:55 pm

Eleni7 έγραψε:
Να δω την Εμμα σε σουβλατζιδικο στον Πειραια και ας πεθανω gelio

Ασε που αυτη παιζει να μην ρωει καν κρεας.Την εχετε δει πως ειναι?Στην ζυγαρια μειον θα βγαινει gelio

gelio gelio gelio gelio

πάντως η ιδια έχει πει( δεν ξέρω κατά πόσο το εννοούσε βέβαια) ότι δε θα μπορούσε να μένει μόνιμα στο L.A και να ζει σ όλη αυτή την παράνοια με το να κοιτάει τις θερμίδες σε ότι τρώει και να κάνει botox απ τα 20 της.
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 3:03 pm

Δεν υπαρχει χειροτερο απο το μποτοξ.Για τους ηθοποιους ειδικα ειναι τραγικο.Απο τα 40 και πανω το προσωπο (που παιζει μεγαλο ρολο στην υποκριτικη) δεν εχει πια κινησεις.Δεν κουνιεται τιποτα.Ουτε φρυδια,ουτε μαγουλα,ουτε τιποτα.Μακαρι ποτε να μην κανει,οπως η Winslet.Μαλιστα η τελευταια εχει ξεκινισει καμπανια εναντιων του μποτοξ

Παντως αυτα τα παιδια ειναι πολυ τυχερα που μεγαλωσανε ηλικια και υποκριτικα στην Βρετανια και κοντα σε μεγαλους ηθοποιους.Αν ηταν στο Χολυγουντ θα μιλουσαμε ηδη για την τραγικη καταληξη τους

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Eleni7 στις Δευ Αυγ 29, 2011 3:04 pm, 1 φορά
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 3:04 pm

Eleni7 έγραψε:
Να δω την Εμμα σε σουβλατζιδικο στον Πειραια και ας πεθανω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ασε που αυτη παιζει να μην ρωει καν κρεας.Την εχετε δει πως ειναι?Στην ζυγαρια μειον θα βγαινει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πρωτα πρωτα σιχαινεται το junk food.

Και μονο απο αυτο οι δρομοι μας χωριζουν...Ιεροσυλια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 3:08 pm

Eleni7 έγραψε:
Δεν υπαρχει χειροτερο απο το μποτοξ.Για τους ηθοποιους ειδικα ειναι τραγικο.Απο τα 40 και πανω το προσωπο (που παιζει μεγαλο ρολο στην υποκριτικη) δεν εχει πια κινησεις.Δεν κουνιεται τιποτα.Ουτε φρυδια,ουτε μαγουλα,ουτε τιποτα.Μακαρι ποτε να μην κανει,οπως η Winslet.Μαλιστα η τελευταια εχει ξεκινισει καμπανια εναντιων του μποτοξ

Παντως αυτα τα παιδια ειναι πολυ τυχερα που μεγαλωσανε ηλικια και υποκριτικα στην Βρετανια και κοντα σε μεγαλους ηθοποιους.Αν ηταν στο Χολυγουντ θα μιλουσαμε ηδη για την τραγικη καταληξη τους

ρε ειδες τι επαθε η Γουινσλετ? Ηταν στο σπιτι ενος διασημου πλουσιου (δεν θυμαμαι ονομα) και πηρε φωτια και παρα λιγο να καει αυτη γιατι βοηθησε το κοσμο που ηταν μεσα! Μπραβο της!

Και για το Τομ Χανκς ακουσα οτι συναντησε ενα ζευγαρι στο δρομο (δεν ηταν γνωστοι του απλοι φανς ηταν) και τους ρωτησε αν τους αρεσε η καινουργια του ταινια κι αυτοι απαντησαν ετσι κι ετσι και αυτος ανοιξε το πορτοφολι του να τους πληρωσει το εισητηριο , χωρις ειρωνια ομως! Και μαλιστα ζητησε συγγνωμη και οτι την επομενη φορα θα προσπαθησει για κατι καλυτερο! affraid

αυτοι ειναι ανθρωποι.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 3:10 pm

Αυτα να τα βλεπουν μερικα αταλαντα πιτσιρικια που με μιση επιτυχια σηκωνουν μια μυτη μεχρι το Θεο....
katroulina
Καρακατίνα Κουβά

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 3:24 pm

Eleni7 έγραψε:
Αυτα να τα βλεπουν μερικα αταλαντα πιτσιρικια που με μιση επιτυχια σηκωνουν μια μυτη μεχρι το Θεο....

+1

wolv

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emma Watson   Δευ Αυγ 29, 2011 3:36 pm

Eleni7 έγραψε:

συμφωνώ απόλυτα σε όλα ελένη! το μπότοξ είναι κατ εμέ η ταφόπλακα στην καριέρα ενός ηθοποιού. ρε αδερφέ με εκφράσεις παίζεις και πας και μου γίνεσαι αγαλματάκια ακούνητα αμίλητα αγέλαστα; μακάρι όπως λες να μην κάνει ποτέ της. το γεγονός ότι οι ταινίες γυρίστηκαν στη Βρετανία και με το ίδιο(σχεδόν) συνεργείο έπαιξε τεράστιο ρόλο στο να μείνουν προσγειωμένοι. Θυμάμαι η γουάτσον έλεγε ότι τα γυρίσματα γίνονταν σ ένα απομακρυσμένο στούντιο και έτσι ένιωθαν σα να ήταν προστατευμένα μέσα σε μια τεράστια γυάλα( bubble νομίζω είχε πει). και κάπου είχα διαβάσει ότι οι γονείς της δεν της είπαν μέχρι τη μέρα που έκλεισε τα 18 ότι είχε τόσα πολλά χρήματα αλλά της έδιναν όσο χαρτζηλίκι έπαιρναν και τα υπόλοιπα παιδιά

Emma Watson
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 35Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Emma Watson
» Πώς φανταζόσασταν τους ήρωες;
» Emma Watson: Μια πικάντικη συνέντευξη με τον David Letterman.
» Jane Austen

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Γενικά :: Cinema :: Harry Potter-
Μετάβαση σε: