ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

True Blood

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vagvard

Αριθμός μηνυμάτων : 1053
Ημερομηνία εγγραφής : 25/11/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:19 am

mkostas έγραψε:
Μιλάς εσύ που βλέπεις ακόμα Εδέμ;

Βλέπω γιατί όταν αρχίζω κάτι θέλω να το τελειώνω.Παρόλα αυτά,όταν ακόμα έμαθα ότι θα πάει δεύτερη σεζόν έλεγα ότι αν έχει κάτι καλύτερο απέναντι δεν θα ξαναδώ,αλλά έβαλε Κάρμα και δεν μου άρεσε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 32909
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:20 am

οπως το δει κανεις....ομοιως και το game of thrones εχει πολυ σεξ και βια αλλα ειναι υπεροχη σειρα...
το true blood δεν συγκρινεται με το game of thrones σιγουρα (καμιααα σχεση)αλλα σαν σειρα δεν ειναι κακη...προσωπικα αν εξαιρεσουμε τις συνεχεις σκηνες με πορνο (που και εμενα με χαλανε ειδικα οταν γινονται καθαρα για να προκαλεσουν) ..απο πλοκη και σε αλλα θεματικα σαν σειρα μου αρεσει αρκετα ειδικα στους χαρακτηρες και στις μεταφορες που κανει - με εξυπνο τροπο - σαν σειρα απο κατι ψευτικο οπως το μεταφυσικο σε κοινωνικοπολιτικα θεματα υπαρκτα ειδικα στην αμερικη...

οπως ειπα βεβαια στην αρχη με αυτη τη σειρα η θα σου αρεσει και θα κολλησεις η θα την μισησεις...μεσες λυσεις γιοκ Laughing

And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:21 am

mkostas έγραψε:
Μιλάς εσύ που βλέπεις ακόμα Εδέμ;

dorinaki
Πορνίδιο

Αριθμός μηνυμάτων : 5608

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:22 am

Η μαιρη ειναι ηλιθια και καλα που εφυγε...Στο τελος του 4ου γινεται η πατροκτονα ooxi ooxi
Δεν πεθαινει ο Εντ ρεεε ooxi
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι λες την Ντελιντα μαλακωωωω??Πως τολμαςς? ooxi ooxi Φτου σουυυ..Εμενα ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας..Απο την αρχη ηθελα να ειναι με τον Ντανυ και μολις ειδα βιντεακια στο youtube γιατι δεν ειχαν προβληθει αυτα τα επεισοδια ακομα περισυ..πεταξα απο την χαρα μου klaps
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:22 am

Σας οικτιρω ολουυυυυυυυυυυυς ooxi
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:23 am

οτι μπορει ο καθενας κανει Laughing

vagvard

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:23 am

felia έγραψε:

οπως το δει κανεις....ομοιως και το game of thrones εχει πολυ σεξ και βια αλλα ειναι υπεροχη σειρα...
το true blood δεν συγκρινεται με το game of thrones σιγουρα (καμιααα σχεση)αλλα σαν σειρα δεν ειναι κακη...προσωπικα αν εξαιρεσουμε τις συνεχεις σκηνες με πορνο (που και εμενα με χαλανε ειδικα οταν γινονται καθαρα για να προκαλεσουν) ..απο πλοκη και σε αλλα θεματικα σαν σειρα μου αρεσει αρκετα ειδικα στους χαρακτηρες και στις μεταφορες που κανει - με εξυπνο τροπο - σαν σειρα απο κατι ψευτικο οπως το μεταφυσικο σε κοινωνικοπολιτικα θεματα υπαρκτα ειδικα στην αμερικη...

οπως ειπα βεβαια στην αρχη με αυτη τη σειρα η θα σου αρεσει και θα κολλησεις η θα την μισησεις...μεσες λυσεις γιοκ Laughing

Βασικά εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου σειρές ή ταινίες που ειναι τίγκα στο αίμα,το θεωρώ γελοίο,δεν με τραβάει.
felia
Γριά κακατούα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:25 am

κατανοητο... σε πολλους δεν αρεσουν τετοιες σειρες η και ταινιες...Smile

vagvard

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:28 am

dorinaki έγραψε:
Η μαιρη ειναι ηλιθια και καλα που εφυγε...Στο τελος του 4ου γινεται η πατροκτονα
Δεν πεθαινει ο Εντ ρεεε
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι λες την Ντελιντα μαλακωωωω??Πως τολμαςς? Φτου σουυυ..Εμενα ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας..Απο την αρχη ηθελα να ειναι με τον Ντανυ και μολις ειδα βιντεακια στο youtube γιατι δεν ειχαν προβληθει αυτα τα επεισοδια ακομα περισυ..πεταξα απο την χαρα μου

Άντε από δω ρε...Καλά του κάνει αν τον σκοτώνει.Πλάκα μου κάνεις?Η Ντελίντα (μη χέσω) είναι μαλάκω,το ξαναλέω.
Αν δεν πεθαίνει ο Εντ,τότε γιατί δεν παίζει ούτε αυτός στον 5ο κύκλο?(γι' αυτό και δεν υπήρξε 6ος άλλωστε,αφού έφυγε η Μαίρη και ο Έντ).Επίσης μου είπαν ότι στο τρέιλερ είδαν να τον σκοτώνουν.
dorinaki
Πορνίδιο

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: True Blood   Κυρ Ιουλ 17, 2011 1:32 am

vagvard έγραψε:
dorinaki έγραψε:
Η μαιρη ειναι ηλιθια και καλα που εφυγε...Στο τελος του 4ου γινεται η πατροκτονα
Δεν πεθαινει ο Εντ ρεεε
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι λες την Ντελιντα μαλακωωωω??Πως τολμαςς? Φτου σουυυ..Εμενα ειναι ο αγαπημενος μου χαρακτηρας..Απο την αρχη ηθελα να ειναι με τον Ντανυ και μολις ειδα βιντεακια στο youtube γιατι δεν ειχαν προβληθει αυτα τα επεισοδια ακομα περισυ..πεταξα απο την χαρα μου

Άντε από δω ρε...Καλά του κάνει αν τον σκοτώνει.Πλάκα μου κάνεις?Η Ντελίντα (μη χέσω) είναι μαλάκω,το ξαναλέω.
Αν δεν πεθαίνει ο Εντ,τότε γιατί δεν παίζει ούτε αυτός στον 5ο κύκλο?(γι' αυτό και δεν υπήρξε 6ος άλλωστε,αφού έφυγε η Μαίρη και ο Έντ).Επίσης μου είπαν ότι στο τρέιλερ είδαν να τον σκοτώνουν.

Δεν πεθαινει..νομιζωω dunato gelio dunato gelio Απλως θα βγει στην συνταξη και θα ερθει στην θεση του ο δεν θυμαμαι τωρα το ονομα του ηθοποιου..Αυτος που επαιζε τον γκομενο της Μονικα στα φιλαρακια..που ηταν μεγαλυτερος σε ηλικια με μουστακι

True Blood
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 24Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Περιληψη και αποσπασμα παρατημενου φανφικ
» True Blood
» Favorite Vampires
» True Blood
» The twilight and true blood forum!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Τηλεόραση :: Αγγλόφωνες σειρές-
Μετάβαση σε: