ΦόρουμΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΟμάδες ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

SV 10x18,"Booster"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eleni7
Ο Καστλ είναι βοϊδομάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 42912
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2010
Τόπος : Ιωάννινα

ΔημοσίευσηΘέμα: SV 10x18,"Booster"   Σαβ Απρ 23, 2011 8:42 pm

Το επεισοδιο ηταν παρα πολυ καλο.Επιτελους καναμε ενα σημαντικο βημα ως προς την "ταυτοτητα" του Κλαρκ Κεντ.Αν και εδω που τα λεμε, "φυτο" και βλακειες,εγω με τα γυαλια τον βρισκω ακομη πιο hot enamor .Επισης,ενθουσιαστηκα με την σκηνη στον τηλεφωνικο θαλαμο.Ηταν απιστευτη.Πολλα μπραβο στον Tom που σκηνοθετησε το επεισοδιο.Γενικα,οσες φορες εχει σκηνοθετησει,εχει δειξει οτι εχει ταλεντο σε αυτον τον τομεα (με κορυφαια δουλεια το επεισοδιο JLA στον 9ο κυκλο).

Φαση ειχε και η κοντρα Λοις-Κατ για το ποιος ειναι καλυτερος Σουπερηρωας.Ειπωθηκαν μερικες κορυφαιες ατακες (ass-asset) gelio .Πλακα ειχε οταν η Λοις πηρε τα λουλουδια,και οταν καταλαβε οτι δεν ηταν απο τον Κλαρκ αλλα απο τον BG ειπε "Ιου" και τα πεταξε στον καναπε Ypoklisi .Η Λοις μου αρεσε και οταν προσπαθησε να βοηθησει τον πιτσιρικα.Η πλακα ειναι οτι συμβουλευει τον Κλαρκ να κανει τα ακριβως αντιθετα.

Ωραιοι οι διαλογοι μεταξυ Θολουρας και Booster Gold.Επιτελους ο Κλαρκ εχει αυτοπεποιθηση και εφερε την ψωναρα στον ισιο δρομο.Αν προσεξατε μαλιστα,ειπε σχεδον τα ιδια λογια με αυτα που τον συμβουλεψε ο Brainiac στο επεισοδιο Homecoming (οτι δηλαδη ενας ηρωας "χτιζεται" στον παρον)

Πολυ καλη και η τελευταια σκηνη με το ζευγαρακι Κλαρκ-Λοις.Φυσικα,εκει επιστρεψαμε και παλι στην κλαψα (οχι που θα αντεχε ο Σπιρτουλης να ειναι σουπερ σε ολο το επεισοδιο).Παντως,εδω που τα λεμε,δεν την χαλασε και την Λοις.Μακαρι να ηταν τα nerd σαν και αυτον Wink .

Με μονο 2 επεισοδια μεχρι το φιναλε,αναμενουμε πλεον το τελος.Με την αρχη του,να γινεται την αλλη εβδομαδα με το θεικο kneel before Zod!Μας ελειψε ο Callum (9η σεζον η καλυτερη ever!)

ΥΓ.Χριστος Ανεστη σε ολους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Τέρψη

Αριθμός μηνυμάτων : 8173
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SV 10x18,"Booster"   Κυρ Απρ 24, 2011 4:34 pm

Χρόνια πολλά! Χριστός ανέστη.(κοντεύω να σκάσω από το φαΐ).

Καλό ήταν το επεισόδιο όντως. Μ'αρέσει η πορεία προς την ταυτότητα του και συμφωνώ πως και γω τον βρίσκω πολύ σέξυ με το γυαλί.
Ο Booster-κλωνος του Αλέξανδρου Πετρίδη ήταν γελοίος μέχρι θανάτου! Σε κάθε σκηνή που εμφανιζόταν με την γελοιοδέστατη στολή του έκλαιγα από τα γέλια.
Η Lois μια θεάρα όπως πάντα άλλωστε. Είναι το καθιερωμένο σχόλιο όλων των επεισοδίων.
Αχ τι θα 'κανε ο Clark χωρίς αυτήν ήθελα να ήξερα!

felia
Γριά κακατούα

Αριθμός μηνυμάτων : 33746
Ημερομηνία εγγραφής : 11/04/2010
Τόπος : Viva la Pluto!

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SV 10x18,"Booster"   Παρ Απρ 29, 2011 6:07 pm

χριστος ανεστη σε ολους! cheers

το booster μου αρεσε παρα πολυ γιατι επιτελους ενιωθα πως εβλεπα μια σειρα για τον σουπερμαν!
δεν το περιμενα να μου αρεσει πολυ και ομως μου αρεσε!
βεβαια σε καθε επεισοδιο ολο και περισσοτερο βγαινει η αισθηση πως μεχρι εδω ηταν η σειρα τελειωνει..
μου αρεσε ομως που σε αυτο το επεισοδιο ο σπιρτουλης δεν ηταν και τοσο σπιρτουλης..θα μου αρεσε απο δω και περα να τον βλέπουμε ετσι...
οντως βηματα προς την ταυτοτητα του κλαρκ και να πω πως οπως ειχε πει και η λοις καποτε.. give me a geek with glasses any time lol!

ο welling μεσα στα 10 χρονια εχει κανει προοδους στην υποκριτικη...δεν ειναι οπως μας ειχε συστηθει καποτε..
μετριο τον θεωρω αλλα αυτο που οφειλω να παραδεχτω ειναι πως ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας .και πως τελικα στην σκηνοθεσια εχει ταλεντο! υπηρχαν ενα δυο λαθακια σιγουρα αλλα γενικα ηταν ενα καλα σκηνοθετημενο επεισοδιο..
το patriot δεν ηταν και η πιο φωτεινη του στιγμη αλλα πρεπει να παραδεχτω οτι ολο το επεισοδιο ηταν off ..δεν ηταν μονο θεμα σκηνοθεσιας αλλα και σεναριου κτλ κτλ...
ομως το booster ηταν καλο ....στο absolute justice και στο apocalypse ειχε κανει θαυματα!

τωρα στα του επεισοδιου ..
η αρχικη σκηνη μου αρεσε παρα πολυ!
αυτη ειναι οντως η λοις λειν των κομικ ..ειδικα εκει που πηγαιναν αναποδα στον δρομο... Laughing
αυτος εχει την σουπερ ταχυτητα η λοις του λεει try to keep up [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και μου αρεσε παρα πολυ που ηταν σαν τον μαλωνε και αυτος να μην αντεχει τα γυαλια! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
να πω οτι της ειχαν φτιαξει πολυ ωραια τα μαλλια..οτι το πρωτο κραγιον στην πρωτη σκηνη της πηγαινε πολυ ..οτι το παλτο το εχει απο τον 9 κυκλο και οτι τα γυαλακια στον κλαρκ πανε πολυ τελικα και ας ειναι old fashion!

μου αρεσε παρα πολυ που ο κλαρκ δεν ηθελε να γινει ξανα εστω και στα ψεμματα ο ατσαλος τυπος που μας συστηθηκε 10 χρονια πριν...

μου αρεσε που ο booster ειχε στοιχεια απο τον iron man βεβαια δεν συγκρινω τους δυο ηθοποιους αλλα αυτο το αυταρεσκο χαμογελο και η σκηνη με τα κοριτσια που χορευαν ηταν καθαρα παρμενη απο εκει...

η λοις κλασικα ειχε πολυ καλες ατακες και γενικοτερα εκανε τα παντα σε αυτο το επεισοδιο..ηταν συνεχως μεσα στην ταχυτητα βεβαια...
προσπαθουσε να κανει τον κλαρκ να φαινεται ατσαλος..προσπαθουσε να εχει τον blur στην επιφανεια..να παρει την προαγωγη..να αντιμετωπισει booster και kat και τον ιδιο τον κλαρκ που ειχε πεισμωσει σε ολο το επεισοδιο και μεσα σε ολα αυτα προσπαθησε να βοηθησει και το παιδι να βρει την αυτοπεποιθηση του...
και τωρα θελουν να μας πουν πως ο κλαρκ ειναι ο σουπερμαν? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
θυμηθηκα που στο roylette ειχε πει στον κλαρκ...
it's called multitasking..try it sometimes lol!

η σκηνη με τα λουλουδια οοολα τα λεφτα!!!!
το υφος της λοις οταν συνειδητοποιει πως τα λουλουδια δεν ειναι απο τον κλαρκ...iouu [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και ο τροπος που ο κλαρκ πεταξε την καρτα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
γενικα μου αρεσαν παρα πολυ ολες οι σκηνες τους! τελικα ο welling σκηνοθετει παρα πολυ καλα το ζευγαρι!
δεν μου αρεσε που σε καποια φαση βεβαια στο πλανο για καποιες στιγμες της εκοψε στη μεση το προσωπο αλλα αυτο ειναι καθαρη λεπτομερεια!

σε αυτη τη σκηνη επιπλεον μου αρεσε πολυ και το ασπρο πουκαμισακι και το γιλεκο! Cool ..και ο τροπος που ασφυσκτιουσε στο κουστουμι..

ασχετο να πω πως και ο welling ειναι clois φαν? Laughing
να πω πως σε μια προσφατη συνεντευξη του ο welling ειπε πως ο κλαρκ ειναι ηλιθιος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
μια με την κλαψα και μια με την λοις και πως εκεινη τον ανεχεται [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] μαζι σου αγορι μου και εγω συμφωνω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
σε μια παλιοτερη συνεντευξη στον 6 κυκλο νομιζω οταν τελειωναν τις σκηνες με την λοις και ο ο κλαρκ δεν επαιρνε χαμπαρι ειδικα στο κριμσον που δεν εκαναν τιποτα ο welling ειχε πει .. ειναι πολυ ηλιθιος ομως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
και γενικοτερα παντα σκηνοθετει clois επεισοδια...και τα σκηνοθετει καλα! cheers

οι σκηνες του κλαρκ μου αρεσαν σχεδον ολες...
να πω πως ειχε αυτοπεποιθηση και του πηγαινε...
να πω πως εχει υπεροχα ματακια?...θα το πω! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ειδικα εκει που εβλεπε τον booster αφου εσωσε το μικρο παιδι απο τις σκιες...και στον θαλαμο που αλλαξε...καλα και στα κοντινα με τα γυαλια που φαινονται τα ματακια του!

η σκηνη που εσωσε την κατ οταν μπηκε μπροστα μου ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ σαν εικονα!
αυτη και η σκηνη στο harvest που εσωσε την λοις απο την φωτια..
βεβαια σαφως αυτη τη φορα δεν πονεσε Razz

οι δυο τελευταιες σκηνες μου αρεσαν παρα πολυ!
η λοις σαφεστατα πηρε την προαγωγη και εχω να πω πως δεδομενου των καταστασεων στο homecoming οντως το δικο της ονομα πρεπει να ειναι πανω στην ταμπελα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και μιας και μιλαμε για ταμπελες..μεχρι και ταμπελα αναρτησε η λοις για τον blur [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] οχι τιποτα αλλο αλλα με την προαγωγη της ειχε σοβαρεψει καπως αλλα τελικα ο λυκος δερμα δεν αλλαζει [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
the man of steel...αυτο και αν ειναι hint lol!
αντε να δουμε ομως και τον man of steel ...γιατι καλες οι παραπομπες..καλες η κλασσικες σκηνες με τον τηλεφωνικο θαλαμο αλλα καιρος ειναι να πεταξουμε και λιγο να βαλουμε και το κουστουμακι!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..που το βλεπω εγω...στα τελευταια λεπτα του φιναλε θα το ξεπεταξουν και θα εκνευριστωωωω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

οσο αφορα την προτελευταια σκηνη μου αρεσε γενικοτερα και ο τροπος που κοιταζε το παλιο της γραφειο οταν ετοιμαζοταν να παει στο καινουργιο και οι μελαγχολια της..και πως τελικα απο τον 4ο κυκλο εχει εξελιχθει και αυτη μεχρι τωρα...
επισης τελικα εχει αρχισει να ανεχεται την κατ..δυσκολο εργο ομως Laughing ειναι τοσο τα ακρα αντιθετα Laughing

καλα τα μπισκοτακια ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Laughing

αν δεν καταλαβατε επισης ο κλαρκ ανελαβε τα μεταφορικα με τις κουτες της λοις για να τα παει στο καινουργιο της γραφειο...
ειχε δεν ειχε τζεφ τον εκανε μιλαμε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ετσι να κανει και αυτος κατι χρησιμο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αλλα ομολογω πως ο welling την σκηνη που εριξε τα πραγματα της κατ την σαρωσε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ..mild mannered clark kent is here to stay! lol!

τωρα για την τελευταια σκηνη ...
δεν μπορω να πω πως συμφωνω με οσους ειχαν πει πως θα ηταν η πιο δυνατη τους αλλα ηταν απο τις ιδιαιτερες τους σκηνες σιγουρα..
μου αρεσε ο τροπος που την κοιταζε απο μακρια..και η ατιμη η γυναικα ακομα και τα ματομπουκαλα τα φοραει καλα! της πηγαιναν πολυ...ηταν και εκεινη και ο welling πολυ ομορφοι σε αυτη τη σκηνη και η χημεια τους σε ολο το επεισοδιο μου αρεσε παρα πολυ!
η σκηνη τους μου αρεσε παρα πολυ και η απορια του κλαρκ ηταν αν μη τι αλλο ευλογη..
ο κλαρκ δεν εχει δειξει ολο αυτο το καιρο αμεσα πως θεωρει την λοις τοσο σεξυ η πως μπορει να την ζηλευει αλλα σε αυτη τη σκηνη φανηκε αν μη τι αλλο ..βεβαια παλι ανασφαλης ηταν αλλα ηταν γλυκουλης το ομολογω lol!
ο φωτισμος στην σκηνη μου αρεσε επισης πολυ!
βεβαια εκει που ανοιξε το πουκαμισο και πεταχτηκαν τα κουμπια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] (seaside για σενα σφυριζουν αδιαφορα Laughing ) ηταν καθαρα αναφορα στον superman ..δεν πολυκολλαγε στην σκηνη μιας και κλαρκ ακομα δεν φοραει στολη απο μεσα για να δειξει και καλα οτι η λοις θα ενδιαφερεται για τον σουπερμαν και οχι για τον geek αλλα η ολη σκηνη δοθηκε πολυ καλα και κατεληξε και πολυ καλα με κοντινο στα γυαλια!..και οχι μονο...
στις λεπτομερειες..μου αρεσαν και οι καλτσουλες της λοις Laughing
αυτη την απορια που ειχε ο κλαρκ παλιοτερα την ειχαν αναφερει και στα κομικ σε μια συζητηση του flash με τον hal jordan Laughing
αν μη τι αλλο οντως φαινεται περιεργο η λοις να ειναι με τον κλαρκ κεντ που αλλου παταει και αλλου βρισκεται...αυτο θα πει τα φαινομενα απατουν Laughing

ειπα αυτα που μου αρεσαν να πω και αυτα που δεν μου αρεσουν...

το σεναριο τελικα αν και δεν εχουν κλεισει ακομα αυλαια για να δουμε πως θα το δωσουν τελικα εχει πολλες τρυπες..αλλα εχε χαρη που λογω τελευταιων επεισοδιων εχω καλη διαθεση...το κατα δυναμιν τουλαχιστον Laughing

αλλα η κατ για παραδειγμα..θα παθει λοβοτομη και δεν θα θυμαται οταν δει τον σουπερμαν οτι αυτος ειναι ο κλαρκ κεντ...γιατι εχει ξεχασει πως τον γουσταρε στο shield και το isis και πως ο κλαρκ την προστατευε στο shield και πως δεν ηταν καθολου geek αλλα το αντιθετο...και ξαφνικα τον παρατηρει με απαξιωση...
θα μου πεις οκ.. και ο μυθος στεκει και καλα? με το οτι ανθρωποι να μην μπορουν να αναγνωρισουν την διαφορα απο καποιον που φοραει γυαλια και καποιον που τα βγαζει?..εστω πως σε αυτο λεμε ενταξει ειναι αναποσπαστο κομματι του μυθου... και εστω πως ο σουπερμαν προκαλει δεος και τον κλαρκ δεν τον παρατηρει κανεις ουτε η λοις τοσα χρονια στα κομικ και το κανουμε γαργαρα ...
αλλα οσο αφορα το smallville η κατ...ο περρυ και τοσοι αλλοι που τον εχουν δει να εχει νορμαλ συμπεριφορα ..που τον εχουν δει ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ξαφνικα θα παθουν ομαδικη αμνησια και δεν θα μπορουν να καταλαβουν πως ο σουπερμαν ειναι ο κλαρκ...
και το κερασακι στην τουρτα ο λεξ θα γνωριζει την αληθινη ταυτοτητα του σουπερμαν!
τωρα εδω τι να σχολιασω?

το αφηνω ασχολιαστο και περιμενω να δω τα τελευταια επεισοδια...

ελπιζω και τα εναπομειναντα να συνεχισουν σε αυτον τον ρυθμο βεβαια! Smile
στο επομενο ερχεται ξανα ο zod! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
8η και 9η σεζον απλα οι καλυτερες! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

....Aφιερωμενο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

_
And if you gaze long enough into an abyss, the abyss will gaze back into you.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
seaside

Αριθμός μηνυμάτων : 281
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2011

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: SV 10x18,"Booster"   Κυρ Μαϊος 01, 2011 11:20 pm

Αν και αργά πλέον ας πώ 2 πράγματα για το "booster"......

Καταρχήν να πώ οτι το επεισόδιο το είδα μαζί με τον πατέρα μου ο οποίος μισεί τα κόμικ.... κι όμως το συγκεκριμένο επεισόδιο όχι μόνο έκατσε και το είδε αλλά έδειξε και μεγάλο ενδιαφέρον... Αυτό απο μόνο του δείχνει οτι το επεισόδιο ήταν πάρα πολύ καλό.... cheers

Επίσης μου άρεσαν πολύ τόσο ο κλάρκ όσο και η λόις σε όλη την διάρκεια του επεισοδίου... είχαν ενεργητικό ρόλο και αυτό αν μη τι άλλο ήταν πολύ ευχάριστο (για μένα που είμαι fan clois....!!!)

Για να πώ βέβαια την αλήθεια μου δεν πολυενθουσιάστηκα με το επεισόδιο, όχι πως δεν ήταν τέλειο απλά δεν ανταποκρήθηκε στις προσδοκίες μου οι οποίες είναι μεγάλες μιας και βρισκόμαστε στην τελική ευθεία...!!!
Πάντως σίγουρα όταν παρακολουθώ επεισόδια smallville η ώρα όχι μόνο περνάει ευχάριστα αλλά κάθε φορά λέω οτι άξιζε που το είδα.... έτσι και το "booster"....

Λοιπόν....

Η λοις είναι θεά... το έχουμε ξαναπεί?? δεν πειράζει να το ξαναπούμε... η λόις είναι θεα... ξεστομίζει τις καλύτερες ατάκες και την λατρεύω... είναι ό,τι καλύτερο θα μπορούσε να τύχει στον κλαρκ... (εκτός απο σπιρτούλης είναι και τυχερούλης ο άτιμος....)
Καλά εκεί με τα λουλούδια ψόφησα dunato gelio dunato gelio dunato gelio το ύφος της λόις αλλά και του κλάρκ ήταν όλα τα ευρώ... dunato gelio ο τρόπος δε που η λόις είπε το "ιου" ήταν θεικός... dunato gelio η αλήθεια είναι οτι ο καθένας θα αντιδρούσε με αυτό τον τρόπο αν έπαιρνε λουλούδια απο μια ψωνάρα πρώτου βαθμού σαν τον booster gold... Laughing

Και τώρα που λέμε για την ψωνάρα, τι ήταν τούτο?? dunato gelio
Ειδικά εκεί που έδινε αυτόγραφα στους "νο1 ενα θαυμαστές του" ήταν πολύ γελοίος που το έπαιζε ο ήρωας του κόσμου... κατά τα άλλα ο "ήρωας" μόλις είδε το μικρό παιδί ντυμένο "ρομποτάκι" τα έκανε πάνω του... dunato gelio

Περιττό να πώ οτι ο κλαρκ με τα γυαλιά είναι ένας κούκλος, υπέροχος, πολύ όμορφος... enamor
Επίσης η σκηνή στον τηλεφωνικό θάλαμο μου άρεσε πάρα πολύ... θεωρώ πώς ήταν η καλύτερη του επεισοδίου απο σκηνοθετική άποψη....

Η σκηνή στο γραφείο που ο κλαρκ έριξε την κούτα, ήταν ΦΟΒΕΡΗ Ypoklisi Τα βλέμματα της λοις και του κλαρκ όλα τα λεφτά Ypoklisi

Για την τελευταία σκηνή ωστόσο θα συμφωνήσω απολυτα με την Φέλια, δεν μου φάνηκε και η πιο δυνατή τους σκηνή αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι δεν ήταν θεϊκή.... enamor enamor enamor
Τα γυαλιά (που δεν είναι και τα πιο κολακευτικά του κόσμου dunato gelio ) πάνε τρελά και στους δυο.... η χημεία τους άλλωστε, πέρα απο όλα τα άλλα, είναι ολοφάνερη και μοναδική... enamor Θα μπορούσα να πώ και άλλα γι'αυτούς επηρεασμένη απο το "dominion" αλλά θα συγκρατηθώ enamor

Παράθεση :
βεβαια εκει που ανοιξε το πουκαμισο και πεταχτηκαν τα κουμπια sfirizi (seaside για σενα σφυριζουν αδιαφορα Laughing ) ηταν καθαρα αναφορα στον superman ..
enamor enamor enamor enamor enamor enamor enamor enamor
Μα δεν ήταν υπέροχος?? enamor
Βέβαια αντί για το τζάκι, θα προτιμούσα να βλέπω τους ίδιους αλλά μην είμαστε και πλεονέκτες... Laughing

Κατά τα άλλα αυτή η κίνηση του κλαρκ είναι η απόδειξη οτι βρισκόμαστε σε καλό δρόμο... αρχίσαμε να ανοίγουμε τα πουκάμισα και όσονούπω θα πετάξουμε... Laughing

Όπως και να έχει, μου άρεσε σαν επεισόδιο... και στεναχωριέμαι πολύ που τελειώνει η σειρά...!!! Sad

SV 10x18,"Booster"
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Telestars Boards :: Εδώ καιγόμαστε :: Superhero tv shows :: Smallville-
Μετάβαση σε: